Serwis znalezionych haseł
Baw się razem z nami

. Wiceminister Edukacji Narodowej w naszej szkole. Przemówienie Dyrektor Szkoły Pani Elżbiety Naruszewicz.

Autor, " pol] przemówienie na zakończenie liceum" jakieś niedługie lecz sensowne przemówienie na zakończenie roku maturzystów. Każdy dyrektor szkoły podczas. 1. Część oficjalna: przemówienie p. Dyrektor, samorządu, rady rodziców, przyznanie nagród dla wyróżniających się w nauce uczniów


. Przed Wami maturzyści jeszcze ten najważniejszy egzamin– egzamin dojrzałości. Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych, mgr Jacek Pietroszek. Przemówienie Dyrektora Szkoły. Przemówienie przedstawiciela Rady Rodziców. Szkoły, grono pedagogiczne, rodziców, zaproszonych gości, maturzystów!Funkcję dyrektora szkoły sprawuję od 5 lat i muszę Wam wyznać, że nie ma dla gospodarza większej. Drukuj ściąge Przemówienie z okazji 40-lecia szkoły

. Przemówienie dyrektora szkoły pana Władysława Pasztaleńca. Tegoroczni maturzyści. Wręczenie nagród za najlepszą średnią z matury.

. studniÓwka-scenopis Przywitanie na sali balowej Pani Dyrektor-Serdecznie witam. Matura-to brzmi przerażająco a zarazem ciekawie. Gdy się nie pojawiliśmy w szkole, lecz 1000 m od niej w grupie zwartej. . Pożegnanie maturzystów za 47, 58 zł? Gotowe przemówienia dla dyrektora, na zakończenie roku szkolnego-to oferta jednego z polskich,


. Przemówienie dyrektora szkoły. Obowiązujących przepisach dotyczących egzaminu maturalnego (klasy maturalne).

4 maja wszystkich czeka matura. Przemówienie dyrektora szkoły Pana Pawła Domagały można przesłuchać po rozwinięciu newsa. Tegoroczni maturzyści to drugi.

Przemówienie dyrektora szkoły a. Czarcińskiego. Wprowadzenie Sztandaru Szkoły. Przemówienie Anny Malanowskiej w imieniu maturzystów. Przemówienia dyrektora szkoły, reprezentanta nauczycieli, reprezentanta maturzystów, rozdanie świadectw i nagród (pieniężnych) stanowią oficjalną część.


Przemówienie Dyrektora. Przemówienie władz oświatowych. Pożegnanie szkoły przez przedstawiciela maturzystów (wręczenie kwiatów). . Nowości ze świata maturzystów i nie tylko. Część nudna, ale konieczna: przemówienia dyrektora szkoły, przedstawiciela rodziców i.
Tradycyjnie życzył nam połamania pióra na maturze oraz rozpoczął ten. Okolicznościowe przemówienie wygłosił dyrektor szkoły Władysław Równicki.

Absolwenci szkoły Przemówienie dyrektora. Wyświetlono wypowiedzi znalezione dla hasła: absolwenci szkoły Przemówienie dyrektora.

Życzył również przyszłym maturzystom wyboru właściwej drogi życiowej, zaś nauczycielom. Po okolicznościowym przemówieniu dyrektora szkoły, uczniowie klas. Przemówienie maturzystów na balu studniÓwkowym. Ona: w imieniu uczniów, technikum kształcącego w zawodach: technik leśnik i technik technologii żywności.
Jubileusz xix Liceum Ogólnokształcącego-przemówienie dyrektora. 1996 roku Joanna Górnicz otrzymuje Nagrodę Kuratora Oświaty dla najlepszego maturzysty . Jeden z bardzo nielicznych wykonał plakat promujący naszą szkołę. Swoje przemówienie Dyrektor zs zakończył życzeniami dla maturzystów.
. Życie to droga od marzeń do wspomnień-przemówienie dyrektora. We wrześniu dyrektorem szkoły zostaje dr Eugeniusz Perczak. Na szczęście ten epizod nie przekreślił im możliwości zdania matury w normalnym terminie.Przemówienie dyrektora ii lo im. e. Plater nie wygłoszone w pełni na viii Zjeździe. Jako świeżo upieczonemu dyrektorowi przezacnej szkoły ii lo im. Wyniki matur jeśli idzie o zdawalność plasują nas na i miejscu w Białej.Dyrektorzy szkół masowo kupują gotowe przemówienia na zakończenie roku szkolnego. Przeoczyli niewidomego maturzystę (11-05-09, 06: 00). " Gotowe do wykorzystania przemówienia dla dyrektora szkoły na zakończenie roku. Tuz po wprowadzeniu sztandaru, v-ce dyrektor szkoły wygłosił krótkie przemówinie. Po przemówieniu dyrektora, odbyło się małe przedstawienie.Trzecioklasistom życzymy połamania piór na maturze i dostania się na wymarzone. Ruy Bartosa obowiązujący obecnie, Przemówienie dyrektora szkoły.19 Lis 1999. Przemówienie dyrektora szkoly z okazji matury 2. Przemówienie nauczyciela muzyki na egzaminie końcowym 3. Przemówienie mistrza na egzaminie.Niezbędnik Dyrektora Szkoły-to kompendium wiedzy dostarczające. Szkoły; fundusze szkoły; scenariusze rad pedagogicznych; przemówienia okolicznościowe. Statut szkoły. Hymn szkoły. matura 2009. Rekrutacja. konsultacje. dzwonki lekcyjne. przemÓwienie dyrektora szkoŁy mgr inż. Sławomira Fryc.
Po krótkiej części oficjalnej, na którą złożyło się przemówienie Dyrektora Szkoły i przedstawicielki uczniów, wzniesiono toast za tegorocznych maturzystów.Otworzyło ją krótkie przemówienie dyrektor szkoły, pani mgr Marii Kiliańskiej. Zgromadzonych oraz skierowała kilka słów do tegorocznych maturzystów.Młodzież naszej szkoły z zainteresowaniem wysłuchała wykładów o Maturze z. Inauguracyjne przemówienia wygłosił dyrektor szkoły Krzysztof Krzych.J. Iwaszkiewicza w Lęborku konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych. Aktualności, Matura. 23 i 25 listopada 2010 r. Uczniowie klas czwartych. w trakcie okolicznościowego przemówienia, dyrektor szkoły serdecznie zapraszał do udziały. Wsłuchani w ciepłe i pełne optymizmu słowa dyrektora maturzyści wiedzieli. Wszystkie klasy maturalne, to już tradycja w ciechanowieckiej szkole. Bowiem nadszedł czas na przemówienia gości, w których nie zabrakło. w piątek (30 kwietnia) maturzyści z goworowskiego Zespołu Szkół ostatni raz przed. Przemówienie dyrektora szkoły, Janusza Frydryka.
Na koniec przemówienie pana Dyrektora. Niesamowite, że zdarzyło się to właśnie w. Egzaminy maturalne galeria. Czerwiec. tydzieŃ kultury szkoŁy Rozwiń

  • . Powitanie zaproszonych Gości; przemówienie Dyrektora Szkoły; wystąpienia zaproszonych Gości; podziękowanie za wkład włożony w rozwój Szkoły.
  • Wprowadzenie do tematu-wysłuchanie przemówienia dyrektora szkoły (nagranie magnetofonowe), a następnie zadanie kilku pytań: w jakich okolicznościach
  • . Przemówienie na koniec roku szkolnego. droga pani dyrektor! przed nimi nowa szkoŁa, nowi nauczyciele, nowe znajomoŚci, nowe wyzwania.
  • W dniu dzisiejszym, jak co roku, nasza szkoła rozpoczęliśmy matury próbne z. Tańczących Poloneza, oraz przemówienie dyrektora pana Stanisława Prygi.
  • Kontynuując swoje przemówienie, Dyrektor szkoły podziękował wszystkim. Annie Maćkowskiej za ciężką pracę nad organizacją i przebiegiem matur.Przemówienie dyrektora szkoły. Program artystyczny przygotowany przez młodzież. Klasy maturalne. Według przygotowanego programu przez młodzież klas
. Dnia 9. 01. 2004 odbyła się Studniówka Maturzystów zss. 2003-12-12 konkurs dyrektora szkoŁy na najŁadniejszĄ dekoracjĘ ŚwiĄtecznĄ.. Po panu Dyrektorze przemawiała jeszcze przedstawicielka Rady Rodziców-pani Ewa Szymin-oraz przewodniczący szkoły (chyba nikomu nie trzeba przypominać jak się nazywa. Wesoło również-nawet pan Dyrektor podczas przemówienia sypał. Weteranów tj. Drugoklasistów (nie wspominając o maturzystach).W swoim przemówieniu Dyrektor nawiązał zarówno do tradycji jak i współczesności. Skupił się na osiągnięciach szkoły i jej uczniów, a w szczególności.Oceniano: zalety merytoryczne przemówienia, jego kompozycję. Perswazja i manipulacja językowa" uczestnicząc w kursie" Retoryka na maturze i w życiu codziennym" a ręce Dyrektora Muzeum, Pana dr Andrzeja Stawarza; kierownikowi Działu Edukacji. Nauczycieli Polonistów, dyrektorów szkół oraz nauczycieli. . Najpierw był piękny polonez, potem przemówienie dyrektora szkoły Jana Kobusa. Także mają w planach zdanie matury i egzaminu praktycznego.. Poza tym w szkole zaczynamy myśleć o maturze i podświadomie się stresować. Część oficjalna: przemówienia dyrektora szkoły.Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami wręczył najlepszym uczniom świadectwa i nagrody książkowe. Po zakończeniu części oficjalnej maturzyści obejrzeli część.W tym też roku Samorządowe Liceum Budowlane opuścili pierwsi maturzyści i z nakazami. Falę wspomnień wywołały przemówienia byłych dyrektorów szkoły.Mam zaszczyt od wielu lat służyć tej wyjątkowej szkole jako dyrektor, a tym samym-pełnić obowiązki. Gwaranującą sukces na maturze i w dorosłym życiu.. w tym roku w szkole jest 44 maturzystów-z klasy iii Liceum Ogólnokształcego. Niezapomniana, wyjątkowa-mówiła dyrektor Zespołu Szkół w Raciążu Alicja Mazurowska podczas rozpoczynającego bal przemówienia.Oby Matura okazała się dla was prosta i przystępna i żeby ten ostatni rok w naszej. Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się waszą. przemÓwienie p. dyrektor] Uczeń 1: Dziękujemy Pani Dyrektor.. w przemówieniu otwierającym ten szczególny dzień w życiu pracowników szkoły, pani dyrektor przypomniała, że w 1773 roku powstała. By wyniki matur były tak wspaniałe; za programy z funduszy europejskich: paniom Ewie.Pożegnanie maturzystów odbyło się w obecności dyrekcji szkoły. Uroczyste przemówienie wygłosił dyrektor szkoły Pan mgr Jacek Szewczyk, który życzył.Każdego dnia maturzyści mierzą się z kolejnymi przedmiotami bowiem zgodnie z deklaracjami winni. Przemówienie dyrektora szkoły pana Romana Ostrowskiego.

14 maja 2008 roku 24 uczniów naszej szkoły przystąpiło do matury. Przemówienie dyrektora szkoły. Wystąpienia okolicznościowe gości, absolwentów.

Powitanie zaproszonych gości przez dyrektora szkoły. Przemówienia zaproszonych gości. Ślubowanie uczniów klas pierwszych; Część artystyczna.
Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się na aulę, by wysłuchać przemówienia dyrektora szkoły Mariusza Kapicy. Najlepszym uczniom wręczone zostały.
Cała uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Dyrektora naszej szkoły, mgr inż. Szczególnie trzymamy kciuki za maturzystów. Połamania piór!

Kolejne matury i prace dyplomowe. w kwietniu tego roku dyrektor szkoły. Przemówienie dyrektora, gości, prezentowano dorobek szkoły, przemówienie.

Druga część materiałów dla Was, drodzy Maturzyści: Rozpoczęła się od przemówienia Dyrektora Zespołu Szkół pana Adnrzeja Miłosza.

. w imieniu szkół powiatu krótkie przemówienie wygłosiła dyrektor i lo w. Gdy widział swe maturalne zdjęcie na ekranie przy słowach. Przemówienie dyrektora i przedstawienie na dobry początek. Rozpoczynacie bardzo radosny, aczkolwiek trudny okres– powiedział dyrektor szkoły Wiktor Kania. 131 Próbna matura 2011-Operon: matematyka-odpowiedzi.Z pewnością wyjazd do Częstochowy pozostanie w pamięci maturzystów na wiele. Potem Dyrektor naszej szkoły pan mgr Tadeusz Ilmer wygłosił przemówienie.Andrzej Dyczewski, który wygłosił przemówienie oraz wręczył maturzystom świadectwa ukończenia szkoły. Dyrektor szkoły p. Arkadiusz Marucha wręczył nagrody.


Po oficjalnym przywitaniu gości, przemówieniu pani dyrektor. w imieniu drugoklasistów dziękuję Wam za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły. Zapytam dziś, czy czasami myślicie tak, jak niektórzy maturzyści? PrzemÓwienie dyrektora szkoŁy z okazji wrĘczenia. Świadectw dojrzaŁoŚci maturzystom rocznika 2004. Drodzy Absolwenci! Dzisiaj dotarliście do pewnego celu. . Przemówienia dyrektora szkoły, reprezentanta nauczycieli, reprezentanta maturzystów, rozdanie świadectw i nagród (pieniężnych) stanowią.

MaturzyŚci. Odbiór świadectw dojrzałości: 30 czerwca 2010 r. Godz. 8. 00. Podczas uroczystego apelu dyrektor szkoły Janusz Joniec pożegnał wszystkich.Po krótkim przemówieniu dyrektor szkoły wręczył dyplomy i upominki uczniom. 16 października 2007 roku klasa 3 b lp (tegoroczni maturzyści) pod opieką.Pożegnanie maturzystów: nabożeństwo w kościele św. Poranek z okazji Dnia Matki-przemówienie dra w. Majchra. o sytuacji materialnej nauczycieli z wielką troską pisał dyrektor szkoły dr Władysław Marchacz: Nie ma ani jednego.Przemówienie dyrektora Nuszkiewicza. z ministrem Tadeuszem Nalewajkiem. Zwrócił się do maturzystów życząc im dobrego przygotowania się do matury i.Zgodnie z coroczną tradycją 9 października w Naszej Szkole odbył się chrzest klas pierwszych. Bylo uroczyście: najpierw krotkie przemówienie pani Dyrektor,. Dyrektor szkoły mgr Andrzej Jureczko podczas przemówienia zacytował analogię. Obowiązkowej matury z matematyki), naukowo-technicznych.Po Mszy Świetej uroczystości odbywały się w szkole: przemówienie Pani dyrektor mgr. Alicji Fijałek, część artystyczna, ślubowanie klas pierwszych i. Prosimy Pana Dyrektora o zabranie głosu i o zapalenie kaganka oświaty. Byśmy po omacku nie kluczyli do matury. Tu krótkie przemówienie dyrektora). Scenariusze lekcji: szkoły ponadgimnazjalne Konspekty lekcji z.Harmonogram· kalendarz maturzysty· język polski-prezentacja. Powitanie gości przez Dyrektora Szkoły. Okolicznościowe przemówienia.W dalszej części uroczystości dyrektor szkoły pan Ireneusz Romaszko. 24 kwietnia odbyła się uroczysta akademia koncząca rok szkolny dla maturzystów. Ireneusz Romaszko wygłosił krótkie przemówienie, w którym życzył uczniom i.
Przemówienie p. Dyrektor szkoły– Marii Auguścik. Następnie przyszedł czas na przemówienie dyrektora Zespołu Szkół nr 2, mgr inż. Do matury 2011. Zabawę otworzyło przemówienie dyrektora Grzegorza Rzymowskiego. Liczebnie studniówka w historii szkoły i życzył maturzystom powodzenia w . Po kolejnym przemówieniu dyrektora na temat zasady świeckości szkoły uczniowie wyszli przed szkołę i odśpiewali„ My chcemy Boga”
To właśnie na barkach dyrektora szkoły, Mieczysława Jasiulewicza. Matura u 12-taków, jednak ostatni tydzień maja w naszej szkole był poświęcony św. w przemówieniu dyrektor szkoły opowiedział zebranym o gehennie, jaką przeżył ks. Na targach zaprezentowały się szkoły i placówki oświatowe z. Uroczystość otwarcia targów zainaugurowało przemówienie dyrektora Zespołu

. Tymi słowami rozpoczął swoje przemówienie Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski, który w części oficjalne wraz ze Starostą buskim Panem.

Dziś zapominamy o szkole, o nauce, o maturze, choć zostało do niej tylko symboliczne" 100 dni" Powitanie gości, przemówienie Pana Dyrektora Włodzimierza. " Czego jeszcze nie wiemy o patronie naszej szkoły" Maria Skłodowska Curie. w poprzednim roku, w skład redakcji wchodzili przeważnie maturzyści. Krótkie przemówienia wygłosili Przewodniczący Samorządu oraz Dyrektor Szkoły. z kolei Dyrektor, podsumowując swoją wypowiedź o naszej patronce,. Część oficjalna uroczystości zaczęła się od powitania gości oraz przemówienia dyrektora Szkoły p. Zofii Wawrzyńczak.W grudniu 1983 r. Dyrektor szkoły Ryszard Domański otrzymał polecenie od. Po przemówieniu dyrektora nt. Zasady świeckości szkoły uczniowie wyszli. Bp j. Mazur domagał się aby nikt z młodzieży nie był represjonowany na maturze,
. Henryka Sienkiewicza w Płońsku w tym roku maturzyści bawili się w iście królewskim stylu. Którego poprowadził dyrektor szkoły, Ryszard Buczyński. Przemówienia rozpoczynającego bal dyrektor Ryszard Buczyński.Okolicznościowe przemówienie dyrektora szkoły poprzedzone wysłuchaniem. w latach poprzednich odbyła się kolejna matura i szkołę opuściło 55 absolwentów.© Baw się razem z nami Design by Colombia Hosting